NOREL DR WILSZ ROZŚWIETLAJĄCY KREM POD OCZY

Witam,

Moje poszukiwania idealnego kremu pod oczy wciąż trwają. Tym razem postanowiłam skusić się na zakup bardzo bogatego kremu z marki Dr Wilsz. Czytałam o nim wiele recenzji, więc postanowiłam, że skusze się na jego zakup, chociaż przyznam, że cena jest dość wysoka, ponieważ jest to ok. 50zł. Skoro tyle płace za krem to oczekiwania moje co do niego są od razu większe.

Pierwszym moim rozczarowaniem było opakowanie, ponieważ jest tandetne i plastikowe. Jedyny plusem jest to, że jest próżniowe, więc produkt się nie zmarnuje. Konsystencja kremu jest bardzo gęsta  przez co wolno się wchłania i tym samym stosuje go głównie na noc. Skóra w okolicy oczu jest nawilżona, ale produkt rano jest zrolowany pod oczami. Nie wiem jaki jest tego powód. Swoim działaniem przypomina mi inne, tańsze kremy.  Jest w porządku, ale w przypadku kremu w tej cenie liczyłabym na coś więcej niż tylko podstawowe nawilżenie i zrolowany produkt pod oczami.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>