ZIAJA PRO KREM-MASKA DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU Z CERAMIDAMI 1/3/6

Witam,

Ostatnio moją ulubioną marką stała się marka Ziaja. Testuję coraz więcej jej produktów i każdy się u mnie sprawdza. Przyznaję, że większość produktów zakupuję pod wpływem mody czy impulsu, ale jak widzę, że się u mnie sprawdzają to tym bardziej się cieszę.

Tyma razem zdecydowałam się na krem-maskę do skóry wokół oczu. Przyznaję, że moja skóra pod oczami czasem jest przesuszona i potrzebuje natychmiastowego ratunku. Do tego zadania sprawdza się idealnie produkt marki Ziaja. Ma gęstą konsystencję, wystarcza niewielka ilość, a skóra pod oczami wygląda o wiele lepiej.  Stosuję go zarówno jako maseczkę pod oczy, jak i krem na noc. Jest ciężki i treściwy, przez co9 wolni8ej się wchłania. Mnie to nie przeszkadza, ponieważ efekt jaki daje jest rewelacyjny. Produkt już stał się moim ulubieńcem i z przyjemnością go stosuję.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>