SEPHORA OCZYSZCAJĄCO-MATUJĄCA MASECZKA DO TWARZY

Witam,

Wielokrotnie już wspominałam, że jestem posiadaczką skóry mieszanej. Dlatego w swojej pielęgnacji muszę stawiać również na produkty do oczyszczania skóry. Lubię stosować maseczki więc zdecydowałam się na zakup z marki Sephora.

 Kosmetyk znajduje się w szklanym opakowaniu. Ma pojemność 60ml i kosztuje ok. 50zł. Jeżeli mowa o konsystencji, to zawiera drobinki. Bez problemu aplikuje się ją na twarz. Nie przesusza skóry oraz nie powoduje efektu ściągnięcia.  Po zmyciu z twarzy skóra jest oczyszczona, a pory znacznie mniej widoczne. Jestem zachwycona tym, jak dobrze produkt działa na mojej twarzy, a ponadto jak bardzo jest wydajny, ponieważ stosuję maseczkę 2 razy w tygodniu od dłuższego czasu, a zużyłam dopiero połowę. Na pewno zakupię kolejne opakowanie, ponieważ kosmetyk jest w pełni wart swojej ceny, a można go również nabyć w promocjach dużo taniej.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>