YOPE NATURALNY KREM DO RĄK HERBATA, MIĘTA

Witam,

Jakiś czas temu na rynku pojawiła się kolejna polska marka-Yope. Na początku można było zakupić głownie mydła do rąk oraz balsamy do ciała. Po czasie ich asortyment poszerzył się o kremy do rąk. Jednak największym problemem była dostępność kosmetyków, ponieważ można było je zakupić przez Internet lub w sklepach ekologicznych. Bardzo chciałam wypróbować krem do rąk z herbatą i miętą, jednak wszędzie był wykupiony.

Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu okazało się, że produkty tej marki można zakupić w salonach Home and you. Kosmetyk ma piękne, minimalistyczne opakowanie oraz dużą pojemność. Konsystencja jego jest gęsta i wystarczy niewielka ilość aby nawilżyć dłonie. Stopień nawilżenia jest dobry, ale uważam, że na zimę mógłby być trochę za słaby. Chociaż o tym przekonam się już na pewno za kilka miesięcy. Produkt nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, a jego delikatny, świeży zapach herbaty utrzymuje się przez jakiś czas na dłoniach.

Jestem bardzo zadowolona z używania tego kosmetyku i na pewno zakupię kolejną wersję zapachową, tym razem myślę o szałwii.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>