SKIN 79 KREMOWA PIANKA DO MYCIA TWARZY Z FILTRATEM ZE ŚLUZU ZE ŚLIMAKA

Witam,

Jakiś czas temu zapadła moda na kosmetyki azjatyckie. Oczywiście sama również zakupiłam książkę „ sekrety urody koreanek”, jednak nie zdecydowałam się na wprowadzanie kosmetyków azjatyckich, a zastępowałam je „tańszymi odpowiednikami”. Jednak gdy na jednej z stron drogerii internetowych zobaczyłam promocję na produkt do oczyszczania twarzy, postanowiłam go wypróbować.

Kosmetyk ma za zadanie usuwać makijaż, regenerować, odświeżać, ujędrniać oraz redukować nadmiar sebum.

Produkt ma gęstą konsystencję, w kontakcie z wodą zmienia się w piankę. Trzeba go dobrze spłukać, aby nie pozostała lepka warstwa na twarzy. Dobrze oczyszcza moją skórę, jednak po umyciu jest napięta i muszę od razu nakładać krem. Muszę uważać na oczy, ponieważ po dostaniu się do nich piecze niemiłosiernie. Uważam, że jest to dobry kosmetyk, chociaż nie wiem czy jego działanie jest warte ceny, jaką musimy za niego zapłacić  (ok. 50zł).

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>