THE BODY SHOP CAMOMILE

Witam,

Ostatnio w salonach The Body Shop były duże promocje. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć mojej osoby. Poza zakupieniem kilku kosmetyków do pielęgnacji ciała, skusiłam się również na rumiankowe masło oczyszczające. Przeczytałam tyle recenzji o tym produkcie, więc gdy tylko zobaczyłam, że jest przecenione o 25zł, musiałam je zakupić.

Produkt ma zbitą i gęstą konsystencję. Aplikuję na dłonie jego niewielką ilość i pocieram między palcami. Następnie nakładam na twarz i kolistymi ruchami masuję skórę. Kosmetyk bardzo dobrze rozpuszcza makijaż. Radzi sobie bez najmniejszego problemu również z tuszem do rzęs. Po spłukaniu wodą, na twarzy nie pozostaje już nic.

Jestem zachwycona z efektów jakie daje i ponadto nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy. Przyznam, że gdyby nie jego wysoka, regularna cena, na pewno zostałby na dłużej w mojej pielęgnacji. Gdy tylko w moim ulubionym sklepie będą znowu promocje, na pewno zakupię kolejne opakowanie tego kosmetyku.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>