APIS ENZYMATYCZNY PEELING DO TWARZY

Witam,

Bardzo lubię stosować peeling, zarówno do twarzy jak i ciała. Głownie stosowałam do tej pory peeling mechaniczny, ponieważ uznawałam, że jest o wiele skuteczniejszy niż enzymatyczny. Jednak jakiś czas temu postanowiłam zagłębić się w tematykę tych produktów i przede wszystkim skusić się  na zakup tego drugiego typu peelingu. Mój wybór padła na markę Apis, która staje się coraz bardziej popularna na Polskiem rynku, oraz ich produkt z żurawiną.

Peeling ma rzadką konsystencję i łatwo się rozprowadza. Zostawiam go na skórze na ok. 10 minut. Po upływie tego czasu, dokładnie spłukuję. Moja skóra po jego zastosowaniu jest miękka i miła w dotyku, a ponadto w żadnym razie nie jest podrażniona, jak to bywało w przypadku peelingu mechanicznego.  Produkt również ładnie pachnie, co działa jak najbardziej relaksująco.

Peeling bardzo przypadł mi do gustu, jednak nie zamierzam rezygnować z peelingu mechanicznego. Obecnie stosuję je na zmianę, ponieważ uważam, że w mojej pielęgnacji jest miejsce na obydwa produkty, które spisują się u mnie bez zarzutu.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>